Collection: Products
-
In person class - Chocolate bread and butter pudding - 22/10
- Regular price
- $125.00
- Sale price
- $125.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
In person class - Christmas pfeffernusse baubles 10/12
- Regular price
- $130.00
- Sale price
- $130.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
In person class - Christmas pfeffernusse baubles 2/12
- Regular price
- $130.00
- Sale price
- $130.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
In person class - Christmas pfeffernusse baubles 9/12
- Regular price
- $130.00
- Sale price
- $130.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
In person class - Gianduja Choux - 1/10
- Regular price
- $125.00
- Sale price
- $125.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
In person class - Hazelnut chocolate gateaux - 11/11
- Regular price
- $130.00
- Sale price
- $130.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 4
- Next page